Blej tani

status:

Smartwatch Xiaomi S1 Active, 1.43", 46mm, argjend

Numri i produktit: ACN-300004733
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

170 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Dizajni i ri elegant, i lehtë dhe kompakt për përditshmëri dhe palestër. Me peshë vetëm 36.3 g, Xiaomi S1 Active do të t'ua bëjë jetën tuaj më të lehtë. Shijoni stërvitjen tuaj, duke përcjell çdo lëvizje tuaj gjatë ushtrimeve.


Ora mbështet 19 disiplina sporitve si:

  • Basketbolli,
  • Tenisi,
  • Noti dhe
  • Shumë sporte të tjera

Monitoroni dhe analizoni me saktësi pikat kryesore të të dhënave si rrahjet e zemrës, numërimin e hapave dhe kaloritë e djegura, duke i bërë stërvitjet tuaja më efikase.

Detajet
Ekran me prekje: Po
Forma: E rrumbullakët
GPS: Jo
Gjerësia: 46 mm
Gjurmues i gjumit: Po
Kapaciteti i baterisë: 470 mAh
Lloji: Box
Madhësia e ekranit: 1.43"
Matja e rrahjeve të zemrës: Po
Mbështet daljen USB: Po
Ngjyra: Argjend
Numëruesi i hapave: Po
Rezolucioni (piksel): 466 x 466
Sistemi operativ: Xiaomi OS
Versioni i Bluetooth-it: 5.2
Wi-Fi: Po,Wi-Fi 4 ( 802.11n)


Produkte të ngjashme