Blej tani

status:

Termos Rotpunkt, 1L, i kuq

Numri i produktit: ACN-300003831
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi rotpunkt

16 00

Përfshinë TVSH 18%

17,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

6 %

Dorëzimi me 05.03.2024 deri 06.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Termosi Rotpunkt është i njohur për lehtësinë dhe aftësinë e tij për të mbajtur sendet në një temperaturë të qëndrueshme për periudha të gjata kohore. Ky termos mund të jetë i dobishëm për aktivitete në natyrë, si kampingu ose shëtitje, si dhe për përdorim të përditshëm, si udhëtimi për në punë ose në shkollë.


  • Kapaciteti: 1L
  • Gota e përfshirë
  • Koha e mbajtjes së ftohtë të pijes: 36 orë
  • Koha e mbajtjes së ngrohtë të pijes: 24 orë
  • Ngjyra e produktit: e kuqe
Detajet
Kapaciteti: 1 L
Ngjyra: E kuqe
Ruajtja e ftohësisë: 36h
Ruajtja e ngrohtësisë: 24h


Produkte të ngjashme