Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300003798
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Brendi Zwilling

23 00

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

4 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Termos është pajisje kuzhine e prodhuar për ruajtjen dhe servirjen e pijeve të nxehta ose të ftohta. Ka një kapacitet prej 420ml dhe është prej çeliku inox .

Detajet
Copë: 1
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë
Ruajtja e ftohësisë: 24h
Ruajtja e ngrohtësisë: 12h


Produkte të ngjashme