Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tavë për pjekje ëmbëlsirash Ballarini 1AG750.26, 26 cm

Numri i produktit: ACN-300003679
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Ballarini

15 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Për dashurinë e gatimit

Tava ka një hapje intuitive në anë që lejon heqjen e lehtë dhe efikase të produkteve të pjekura. Ajo vjen në dy konfigurime të pjesës së poshtme: klasike e sheshtë dhe e dyta me një kon në mes që lejon një pamje alternative të pjekjes. Cilësia e lartë dhe përshtatshmëria për përdorim të përditshëm të enëve të kuzhinës e dallon markën dhe vlerat e saj. Materiali jo ngjitës dhe i qëndrueshëm sigurojnë që pjatat tipike italiane të përgatiten lehtësisht dhe pa yndyrë.


  • Përdorimi: Ëmbëlsira, keka
  • Diametri: 26 cm
  • Forma: E rrumbullakët
Detajet
Copë: 1
Forma: E rrumbullakët
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme