Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Tharëse për flokë Gotie GSW-200V, 2200 W, e vjollcë

Numri i produktit: ACN-300003556
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Gotie

29 50

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një tharëse elegante, teknologjikisht e avancuar me fuqi shumë të lartë që do t'ju ndihmojë të kujdeseni për bukurinë e flokëve tuaj. Rregullimi i fuqisë ju lejon të rregulloni fuqinë e rrjedhës së ajrit. Përqendruesi i bashkangjitur rrit efikasitetin e tharjes dhe saktësinë e modelimit, dhe grepi ju lejon të varni tharësin. Një shpërthim ajri i ftohtë rregullon modelin e flokëve dhe mbyll kutikulat e flokëve, duke i bërë ato më të lëmuara dhe me shkëlqim, dhe funksioni i jonizimit i jep flokëve një shkëlqim të mrekullueshëm dhe parandalon elektricitetin statik. Një shpërndarës praktik ju lejon t'i jepni volum flokëve tuaj. Kablloja e gjatë e bën të lehtë përdorimin e pajisjes. Tharëse është e lehtë për t'u pastruar falë mbulesës së lëvizshme.

Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Frekuenca: 50 Hz
Gjatësia: 1.8 m
Ngjyra: E vjollcë
Numri i niveleve të ngrohjes: 3
Pesha: 600 g


Produkte të ngjashme