Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300002700
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Tefal

37 00

Përfshinë TVSH 18%

40,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

8 %

Dorëzimi me 06.03.2024 deri 07.03.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Zbuloni një mënyrë të thjeshtë për të bërë sanduiçe dhe panine të shijshme dhe të larmishme në një prodhues sanduiçësh. Falë pllakave me veshje jo ngjitëse, pastrimi i pajisjes tani është shumë më i lehtë. Magazinimi vertikal dhe ruajtja e kordonit e bëjnë tosterin një produkt të shkëlqyeshëm - të vogël dhe të përshtatshëm, kështu që do të gjejë lehtësisht një vend në kuzhinën tuaj.


Drita treguese e ndezjes/fikjes dhe përfundimit të ngrohjes ju ndihmon të përgatisni vaktet perfekte. Tosteri është gjithashtu shumë i sigurt falë bulonit të kyçjes dhe dorezës së izoluar.


Me këtë prodhues sanduiçësh të sigurt, të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur, do të shijoni çdo sanduiç ose panini që bëni!

Detajet
Energjia elektrike: 700 W
Materiali: Çelik,Çelik inox
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme