Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Depilator Panasonic ES-EL3A-N503, 60 piskatore, i bardhë/ari

Numri i produktit: ACN-300000694
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Panasonic Corp

72 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Depilatori Panasonic ES-EL3A-N503, ka 60 piskatore dhe ju jep lëkurë të butë dhe të lëmuar. Ndryshe nga brisqet njëpërdorimshe ose depilatorët e tjerë, depilatori Panasonic ES-EL3A-N503 heq qimet nga rrënjët dhe është i butë me lëkurën tuaj. I kompletuar me dy cilësime shpejtësie dhe një dorezë ergonomike për përdorim të rehatshëm, ky sistem depilimi heq qimet deri në 0,5 milimetra. Megjithatë, ju lutemi vini re se depilimi është më i lehtë dhe më i rehatshëm kur qimet kanë gjatësinë optimale prej 3-4 mm. 21 disqe hipoallergjike dhe një kokë e lëvizshme dhe e larë sigurojnë një përvojë higjienike të heqjes së qimeve.Detajet
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Kohëzgjatja e karikimit: 1 h
Lloji i baterisë: Built-in
Ngjyra: Ari
Numri i shpejtësive: 2
Pesha: 170 g
Përdorimi: Në të lagur,Në të thatë


Produkte të ngjashme