Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Vluese uji elektrike Esperanza EKK028W, 1L, 1350W, e bardhë/e zezë

Numri i produktit: ACN-300000638
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

13 99

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një vluese uji moderne dhe elegante prej çeliku inox që i përshtatet çdo kuzhine. Forma dhe funksionaliteti ergonomik do të dëshmohen në çdo kohë të ditës dhe në çdo hapësirë të brendshme. E pajisur me një element ngrohjeje të përshtatshme dhe të integruar. Lehtë për të vendosur kazanin në bazë. Doreza pa ngrohje siguron komoditet të lartë përdorimi.

Detajet
Copë: 1
Energjia elektrike: 1350 W
Fikja automatike: Po
Kapaciteti: 1 L
Lloji i hapjes së kapakut: Me buton
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme