Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000566
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Gotie

24 40

Përfshinë TVSH 18%

26,10 €
Ju kurseni: 1,70 €

7 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Çajniku elektrik GOTIE modeli GCP-130C është pajisje ideale për çdo kuzhinë. Me fuqinë prej 2000 W, ai mund të vlojë ujin shpejt dhe efikasht, duke e bërë të përshtatshëm për përgatitjen e pijeve të nxehta ose ushqimeve instant. Kapaciteti i tij prej 1.7 litrash ofron mjaftueshëm hapësirë për të plotësuar nevojat e përditshme të familjes suaj.

Ngjyra e tij e zezë dhe dizajni modern e bëjnë të lehtë për t'u kombinuar me dekorin e çdo kuzhine. Për më tepër, ky çajnik elektrik është i lehtë për t'u përdorur dhe pastruar, duke ju ofruar një përvojë të shkëlqyer përdorimi.

  • Fuqia: 2000 W
  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L
  • Ngjyra: E zezë
  • Përdorim dhe pastrim i lehtë
  • Dizajn modern dhe praktik
Detajet
Energjia elektrike: 2000 W
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.7 L