Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Vluese uji Esperanza EKK013W, 1.8L, 1800W, e bardhë/e zezë

Numri i produktit: ACN-300000446
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

12 50

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Vluesja elektrike e ujit Esperanza EKK013W është pajisje që do të thjeshtësoj procesin e bërjes së kafes, qajrave madje edhe gatimit duke iu ofruar ujë të vluar çdo herë që ju nevojitet. Kjo vluese elektrike ka kapacitet prej 1.8 litra ndërsa materiali me të cilin është ndërtuar garanton jo vetëm performancë të lartë dhe qëndrueshmëri gjatë përdorimit por edhe siguri falë mureve të jashtme të cilat qëndrojnë të ftohta. Ka kapacitet punues deri në 1800W.

Detajet
Copë: 1
Energjia elektrike: 1800 W
Fikja automatike: Po
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.8 L
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E zezë


Produkte të ngjashme