Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Numri i produktit: ACN-300000436
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Esperanza

16 50

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kazan modern dhe elegant prej çeliku inox, në dy variante të përfundimit të çelikut: i krehur dhe i lëmuar në mënyrë që të përshtatet në çdo kuzhinë. Forma dhe funksionaliteti ergonomik do të dëshmohen në çdo kohë të ditës dhe në çdo brendshme. E pajisur me një element ngrohjeje të përshtatshme dhe të integruar. Lehtë për të vendosur kazanin në bazë. Doreza pa ngrohje siguron komoditet të lartë përdorimi.

Detajet
Energjia elektrike: 2200 W
Fikja automatike: Jo
Frekuenca: 50 Hz,60 Hz
Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.8 L
Lloji i hapjes së kapakut: Me buton
Materiali: Plastikë
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Jo
Ngjyra: Argjend,Hiri


Produkte të ngjashme